VİLLAALTI KONUTLARI (DÖŞEMEALTI)

Antalya’nın ünlü yaz sıcağında bile tatlı bir serinleik kendini hissettirdiği bu muhteşem konumda, yorucu şehir yaşamının stresini ve gürülütüsünü unutacak, canınız denizde yüzmek, sahilde güneşlenmek veya akdenizi izleyerek rahatlamak istediğinizde ise ünlü Konyaltı Plajı size sadece 15 dk. uzaklıkta olacaktır. YG mimarlık Mimar Yasemin ÖZEN GÖKÇE‘nin tasarladığı Aygün Özen İnşaat‘ın uygulamasınıyaprığı her biri gerçek yaşam projesi olan villalarda sizleri mutlu edebilmek için tüm detayları biz sizin için düşündük, size sadece keyfini çıkarmak kaldı.
Sakin yaşamınıza değişik bir renk katmak istediğinizde sadece 15 dk. sonra Antalya’nın en gözde alışveriş merkezlerinden birine ulaşım imkanı. (Merkeze bağlı Döşemealtı İlçesi 5 dk. , Özdilek AVM 15dk. , Bauhaus 10 dk., 5M Migros 15 dk.) Uluslararası havalimanına ise sadece 30dk. uzaklıktadır.
Şehir yaşamına yakın ama aynı zamanda uzak olabilen, temiz havasıyla çevrelenmiş doğayı doyasıya içinize çekip, hayatınızı ve sevdiklerinizi güvenle teslim edebileceğiniz özel bir proje.
Sakin bir çevrede etrafı sadece doğayla çevrili, şehrin kalabalığında ve trafikten uzakta bir hayat.
Çocuklarınızın tertemiz havayı özgürce soluyacakları, seçkin eğitim kurumlarına kısa sürede ulaşabilecekleri lokasyon. Bahçeşehir Koleji 5 dk. , Özel Antalya Üniversitesi ise sadece 2 dk. uzaklıktadır.

216 m² 3 oda 1 salon
Alt kat salon mutfak, banyo ve terastan oluşmaktadır.
Üst kat 3 yatak odası 2 banyo ve balkondan olşuşmaktadır.
Her villada kişiye özel havuz ve otopark bulunmaktadır.

Sizin için özenle hazırlanan bu villalardan; bir yandan özgün modern mimariyi diğer yandan güneşi ve ılık meltemleri hissedeceksiniz.
Ana teması konfor ve rahatlık olan, güncel yaşamınıza konfor adına isteyebileceğiniz herşey tesisin alt yapısında düşünülmüş özel bir proje.
Elit ve seçkin sitelerin yanında, elit ve seçkin yeni komşular. Tasarım konusunda uzman ekiplerle çalışılmış ve en iyi malzemeler kullanılmış olan kullanım kolaylığı ve konfor ön planda tutulmuş özel bir proje.

Satış Ofisi
Aygün Özen Elk. Müh. Proje İnş. Taah. San. LTD. ŞTİ.
Meydankavağı Mah. A. Tolunay Cad. 1563 Sk. Abdullah Yıldırım 1 Sitesi B Blok Kat. 1 D: 3 Muratpaşa/Antalya
Tel : 0 242 311 62 59
Gsm : 0 532 776 76 39
hasan@aygunozen.com