TARİHÇE

Aygün Özen Elektrik Mühendislik Firması ,Elektrik Mühendisi Aygün Özen ile Elektrik Teknikeri Zekariya Demir Tarafından 2004 yılında Antalya’da kurulmuştur.İlk yıllarda mühendislik proje ve taahhüt faaliyetlerinde hizmet vermiş olup,takip eden yıllarda ise müşavirlik alanında da faaliyette bulunmaya başlamıştır.İş hacmini ve çalışan sayısını giderek genişleten şirketimiz Antalya çevresinde ve Türkiye’de büyük projelere imza atmıştır.

Aygün Özen Elektrik Mühendislik, çalışma hayatına Doktor Tarsa Tarım Uygulamasıyla başlamış olup, takip eden yıllarda konut, ticarethane,üniversite, ofis binaları, kompleks binalar, sağlık kurumları, otel gibi yapıların taahhütüyle devam etmiştir.

Aygün Özen Elektrik Mühendislik Proje Taahhüt firmasının yanı sıra 2008 yılında bir ortaklık şirketi olan Antalya Teknik Elektrik Pano(Atep Pano) şirketi kurulmuştur. Antalya bölgesinin pano ihtiyacını karşılamak için kurulan Atep Pano şu an yurtdışı projeleri dahil pano üretimine 6.500 m2 alan üzerinde 3.600 m2 kapalı fabrikasıyla Antalya organize sanayi bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Aygün Özen Mühendislik,2013 yılı ocak ayı itibariyle 129 çalışanıyla iş hayatına devam etmektedir .Ülke içinde konut işleri de yapan firmamız,ülke dışında yatırımlar ve uygulamalarda bulunmaktadır.